Paslaugos

BALDŲ DIZAINAS IR PROJEKTAVIMAS

 

Jeigu savo būstui ar kitai erdvei ieškote ko nors ypatingo, išskirtinio ir negalite rasti,  mūsų profesionalus dizaineris būtinai pasiūlys Jums tinkamiausią sprendimą. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus paruošime keletą projekto variantų (skirtingų spalvų, tekstūrų bei formų), puikiai derančių prie Jūsų bendro interjero bei atitinkančių Jūsų idėją.

 

 

LAMINUOTOS PLOKŠTĖS PJOVIMAS


Pagal Jūsų pageidavimus supjausime laminuotas plokštes. Galime pasiūlyti įvairių gamintojų plokščių (vokiškų, lenkiškų, austriškų, čekiškų, turkiškų ir kt.). Pjovimo darbai atliekami precizišku tikslumu pasižyminčiomis staklėmis „Altendorf“. Mūsų asortimente platus tekstūrų bei spalvų pasirinkimas, esant poreikiui padėsime išsirinkti tinkamiausią spalvinį sprendimą.

 

 

LAMINUOTOS PLOKŠTĖS KANTAVIMAS

 

Plokščių briaunas kantuojame PVC kantu arba ABS kantu. Briaunavimo darbai atliekami linijinėmis briaunavimo staklėmis. Yra galimybė briaunas kantuoti  pagal  užsakovo pageidavimą (0,6mm; 1mm; 1,5mm; 2mm).

 

BALDŲ GAMYBAI NAUDOJAMOS MEDŽIAGOS

 

Įmonėje gaminamų baldų medžiagų asortimentas gana platus. Gaminame iš laminuotos drožlių plokštės, natūraliu lukštu dengtos plokštės, dažytos medžio dulkių plokštės (MDF), natūralaus medžio.

 Labai svarbus baldų kokybės ir ilgaamžiškumo elementas – furnitūra. Pasirinkus visame pasaulyje gerai žinomą „Blum“, „Hafele“, „Hettich“ furnitūrą - stalčių bėgelius, baldines rankenėles, lankstus ir kitą reikalingą furnitūrą, būsite tikri, jog įsigijote patvarų bei saugų baldą.

 

Svarbu atkreipti dėmesį !!!  

* Pateiktos baldų furnitūros pasirinkimas galimas tik mūsų paslaugų užsakovams. Tai reiškia, jog nesame įmonė vykdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą medžiagomis, skirtomis baldų gamybai. Mes esame nestandartinių baldų gamybos įmonė ir gaminame įvairius baldus pagal užsakymą. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pateiktos interjero apdailos (plokščių ir stalviršių) bei baldų furnitūros pasirinkimas galimas tik mūsų paslaugų užsakovams, kurie pas mus užsisakinėja baldų gamybą.Todėl šiame internetiniame puslapyje patalpinta įvairių gamintojų medžiagų ir baldų fūrnitūra, kaip vizualinė pateiktis, klientui pasirinkti kokios interjero apdailos (plokščių ir stalviršių) ar baldų furnitūros jis norėtų pagaminant jo užsakymą. Kolkas nėra tokios galimybės užsisakyti interjero apdailos medžiagų bei baldų furnitūros atskirai.

 

GARANTIJA

 

Baldain gaminamiems baldams suteikiamas 36 mėnesių garantinis laikotarpis. Garantija taikoma, esant gamykliniam brokui ar defektui, atsiradusiam dėl gamintojo kaltės. Iš natūralaus medžio pagamintų baldų tekstūros ir atspalvio skirtumai, nėra laikomi prekės kokybės trūkumu. Pastebėjus defektą, savo klientus raginame kuo greičiau su mumis susisiekti telefonu 8 677 53353 arba el. paštu info@balduilanka.lt. 

 

NEMOKAMOS PASLAUGOS

 

Dėmesio !!! Baldų projektavimo, atvežimo bei montavimo paslaugos yra nemokamos. Dirbame su klientais visoje Lietuvoje bei už jos ribų.